Usługi księgowe

oferta kancelarii adaptax

Nasza oferta w zakresie obsługi księgowej
wraz z bieżącym doradztwem podatkowym skierowana jest do:

Przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz w formie spółki cywilnej

Spółek prawa handlowego, do których należą spółka jawna, spółka partnerska, spółka komandytowa, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka akcyjna, spółka komandytowo-akcyjna

Oddziałów
firm
zagranicznych

dlaczego właśnie adaptax?

Dlaczego właśnie nam warto powierzyć
prowadzenie księgowości?

Wysoka jakość usług

jakość i profesjonalizm

Zapewniamy wysoką jakość i profesjonalizm świadczonych usług. Patrzymy szerzej na księgowość i podatki, nie tylko wprowadzamy dokumenty do systemu, ale i oceniamy zaistniałe w firmie zdarzenia gospodarcze pod kątem podatkowym. W ramach bieżącego doradztwa podatkowego opiniujemy planowane przedsięwzięcia podmiotu gospodarczego oraz umowy cywilnoprawne przed ich zawarciem, pod kątem możliwości powstania obowiązku podatkowego. Takie działania zapewnią Państwu bezpieczeństwo podatkowe.
tajemnica zawodowa

tajemnica zawodowa

Nasza kancelaria jest zobowiązana do zachowania tajemnicy zawodowej. Gwarantuje to poufność związaną z dostępem do informacji zawartymi w dokumentach źródłowych, takich jak faktury, umowy handlowe, wyciągi bankowe.
nowoczesna księgowość kraków

Nowoczesna księgowość

Księgi rachunkowe prowadzimy z wykorzystaniem stale aktualizowanego programu finansowo-księgowego ERP OPTIMA firmy Comarch S.A. Deklaracje i zeznania wysyłamy elektronicznie za pomocą podpisu kwalifikowanego. Nasze biuro obsługuje wszystkie wymagane struktury wzoru Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK).

ubezpieczenie

ubezpieczenie

Posiadamy ubezpieczenie OC dla biura rachunkowego oraz na czynności doradztwa podatkowego.
pomoc dla przedsiębiorców kraków

pomoc w założeniu firmy

Załatwiamy wszelkie formalności związane z zakładaniem firm oraz rejestracją spółek. Doradzimy w wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej oraz najbardziej korzystnej formy opodatkowania.

księgowa

zajmiemy się wszystkim

Dążymy do tego, aby Przedsiębiorca (Zarząd Spółki) mógł w pełni zaangażować się w swoją działalność podstawową, podczas gdy my zajmujemy się księgowością, podatkami i sprawami finansowymi.

zakres usług

Poniżej prezentujemy zakres świadczonych usług księgowych
oraz obsługi spraw kadrowo-płacowych

Księga rachunkowa – pełna księgowość

Podatkowa księga przychodów i rozchodów – księgowość uproszczona

Obsługa płacowa pracowników

Obsługa kadrowa pracowników