Get Adobe Flash player

CENNIK

Wynagrodzenie za nasze usługi jest ustalane w formie stałego miesięcznego ryczałtu, w cenie którego zawarta jest pełna obsługa księgowa, sprawozdawcza i podatkowa.

Księga rachunkowa. Cena zależy przede wszystkim od ilości dokumentów do zaksięgowania miesięcznie (m.in. faktur, przelewów bankowych, operacji kasowych, PK), co w praktyce przekłada się na ilość zapisów księgowych. Cena zawiera sporządzenie sprawozdania finansowego i zeznania podatkowego za dany rok podatkowy.
– do 20 zapisów księgowych – 350 zł netto
– 21 – 50 zapisów księgowych – 500 zł netto
– pow. 50 zapisów księgowych – indywidualnie

Księga przychodów i rozchodów. Cena zależy przede wszystkim od ilości dokumentów do zaksięgowania miesięcznie (najczęściej faktur VAT). W cenie zawarte jest rozliczenie podatku VAT, sporządzenie zeznania podatkowego za dany rok oraz rozliczenie ZUS przedsiębiorcy.
– do 20 dokumentów – 150 zł netto
– 21 – 50  dokumentów – 200 zł netto
– pow. 50 dokumentów – indywidualnie

Sprawy kadrowo-płacowe

Rozliczenie 1 pracownika (obsługa kadrowo-płacowa) – 40 zł netto miesięcznie

Wycena usług księgowych zależy również od stopnia skomplikowania rozliczeń, występowania lub nie transakcji wewnątrzwspólnotowych (zagranicznych),  wielkości obrotów firmy, charakteru prowadzonej działalności, zakresu powierzonych spraw i innych czynników, dlatego też ostateczne stawki ustalane są z klientami indywidualnie w drodze negocjacji.